» » G-Bani - Punë Të Pastra

G-Bani - Punë Të Pastra mp3 herunterladen

  • Darsteller: G-Bani
  • Album: Punë Të Pastra
  • Etikett: Minos-EMI
  • MP3: 1598 mb | FLAC: 1986 mb
  • Freigegeben: 14 Apr 2008
  • Land: Greece
  • Bewertung: 4.3/5
  • Abstimmungen: 032
  • Kategorie: Hiphop - Rap
G-Bani - Punë Të Pastra mp3 herunterladen

Trackliste

1Te Dua
2Rruges Per Ne Europe
3Prova Teknike
4Kohe Te Veshtira
5Kush Ju
6Sa E Shemtuar
7Kur E Tund Belin
8Telefonin
9Nuk Ben Per Mua
10Vetem Per Nje Nate
11Me Pelqen Ti

Versionen

CategoryArtistTitle (Format)LabelCategoryCountryYear
5099921292521G-Bani Punë Të Pastra ‎(CD, Album)Minos-EMI5099921292521Greece2008

Barcodes

  • Other (iTunes ID): 713536361

Album

Arban Përlala born in Albania in July 07, 1981, better known as G-Bani, is an Albanian rapper. View wiki. Similar Artists. Play all. 286 listeners. 2008 - 11 songs. Prova Teknike. G-Bani & Mj-Xhelo. More albums from G-Bani. Sa merr për një natë. MJET ANGLEZ. Morena - Single. Të DuaOriginal Mix. G-Bani, Crazy Girl. 89 BPM. Ab Minor. Kohë Të VështiraOriginal Mix. G-Bani, Gjyshi, Clod-D. 91 BPM. A Minor. Punë Të Pastra. or open in our Desktop app. G-Bani Mj-Xhelo. G-Bani Gjyshi Clod-D. Kush, Ju G-Bani. Punë të Pastra Tracklist. Prova Teknike Lyrics. Telefonin Lyrics. Të Dua Ft. Crazy Girl Lyrics. Punë të Pastra Q&A. Featuring Crazy Girl. Punë të Pastra. About Genius Contributor Guidelines Press Advertise Event Space. Mafia cu M&G - Fara Bani, Неизвестен - G-Bani - Gol, x Bani maniaci - Vladimir Putin Prod. By и другие скачать в mp3 и слушать музыку онлайн бесплатно. G Bani - Telefonin 2010 - High Quality Audio. Kënga TELEFONIN e shkëputur nga albumi PUNË TË PASTRA, qarkulluar nga EMI Music Greece. Muzika dhe teksti nga G-BANI. Te Dua - Bani G. Kur E Tund Belin - Bani G. Me Pelqen Ti - Bani G. Nuk Ben Per Mua - Bani G. Vetem Per Nje Nate - Bani G. Sa E Shemtuar - Bani G. Rruges Per Ne Europe - Bani G. Kohe Te Veshtira - Bani G